Anders Johansen dømmer hovedkampen

 

SANDNES ULF – BRANN
Dato: fredag 11. april 2014 kl. 19:00
Sted: Sandnes stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik EdvartsenHamar IL
Assistentdommer 1: Odd Jarle LarsenFløy – Fotball
Assistentdommer 2: Jon-Michael KnutsenLøvenstad
4. dommer: Ole GyaHelleland IL
Dommerveileder: Roy Helge OlsenFløy – Fotball
Kampdelegat: Helge BreilidStart, IK
Kampnummer: 99120001017

 

LILLESTRØM – VIKING
Dato: lørdag 12. april 2014 kl. 15:30
Sted: Åråsen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Assistentdommer 1: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
Assistentdommer 2: Ole Johan Løvberg LillebuenSkrim, IL
4. dommer: Brage SandmoenKjelsås IL  – Fotball
Dommerveileder: Arild HaugstadFaaberg Fotball
Kampdelegat: Tormod LarsenRanheim IL – Fotball Topp
Kampnummer: 99120001023

 

HAUGESUND – VÅLERENGA
Dato: lørdag 12. april 2014 kl. 18:00
Sted: Haugesund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Jan Erik EnganLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Ivar Michael JahrGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Svein Oddvar MoenHaugar ,SK
Dommerveileder: Sven KjelbrottHaugerud IF
Kampdelegat: Ole Andreas GletteVard Haugesund, SK
Kampnummer: 99120001019

 

STABÆK – MOLDE
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 15:30
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Espen BerntsenFart, FL
Assistentdommer 1: Harald StrandMidtbygdens IL – fotball
Assistentdommer 2: Chriss BjorøyBjarg, IL
4. dommer: Trygve KjensliNesodden IF
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Rolf Ove SvesengenHamKam Fotball
Kampnummer: 99120001021

SARPSBORG 08 – START
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Sarpsborg st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Ken Henry JohnsenFlint Tønsberg IL
Assistentdommer 1: Sven Erik MidthjellEid IL
Assistentdommer 2: Hans Christian StormoenÅrstad IL
4. dommer: Omar RafiqTeisen IF
Dommerveileder: Tore HollungØstsiden IL
Kampdelegat: Jan Reinert BarthRunar, IL
Kampnummer: 99120001024

 

BODØ/GLIMT – SOGNDAL
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Aspmyra stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Ola Hobber NilsenNordstrand IF
Assistentdommer 1: Kim André JohnsenEnebakk
Assistentdommer 2: Kai LafjellAbildsø IL
4. dommer: Torkjell Jonsson TrædalGjelleråsen
Dommerveileder: Jonny DitlefsenMo IL – Fotball Ungdom
Kampdelegat: Kjell BorgersenDrafn, SBK
Kampnummer: 99120001018

 

STRØMSGODSET – AALESUND
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Marienlyst gml
Tilskuere: 0
Dommer: Tore HansenFeda IL
Assistentdommer 1: Tom Harald GrønevikGneist, IL
Assistentdommer 2: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
4. dommer: Christian MoenLøvenstad
Dommerveileder: Arnor DingenLyngbø SK
Kampdelegat: Rolf HaugenFaaberg Fotball
Kampnummer: 99120001020

 

ROSENBORG – ODD
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 19:00
Sted: Lerkendal stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein Oddvar MoenHaugar ,SK
Assistentdommer 1: Kim Tomas HaglundNavestad IF
Assistentdommer 2: Frank AndåsGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Dag Vidar HafsåsKolstad Fotball
Dommerveileder: Kjell AlsethStjørdals-Blink Fotball
Kampdelegat: Jan Inge TangenTrygg/Lade, Sportsklubb
Kampnummer: 99120001022