Christian Moen dømmer hovedkampen

 

TROMSØ – ALTA
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 15:00
Sted: Alfheim stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kjetil Thorsø HansenCharlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
Assistentdommer 2: Morten JensenFjellhamar
4. dommer: Stig Are SørensenUlfstind, IL
Dommerveileder: Johnny WestbyBerg IL
Kampdelegat: Kjell Johan HansenUllensaker/Kisa
Kampnummer: 99120101009

 

KRISTIANSUND – ULL/KISA
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Jan Morten TennøyNore Neset IL
Assistentdommer 1: Ole Johnny LøfaldTiller IL
Assistentdommer 2: Jim Andre Alnes DybValder IL – Fotball
4. dommer: Sigurd Smehus KringstadValder IL – Fotball
Dommerveileder: Kåre Edmund ErlandsenHerd, Spk. – Fotball
Kampdelegat: Robert Valdemar IversenRollon, SK – Fotball
Kampnummer: 99120101015

 

BRYNE – BÆRUM
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Kjetil Fallstrøm AndersenLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Cosmin DimaFerkingstad IL
Dommerveileder: Geir Charles GrindheimDjerv 1919, SK
Kampdelegat: Kjetil EkeliStabæk Fotball
Kampnummer: 99120101010

 

HØNEFOSS – MJØNDALEN
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Aka Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Mads Andreas AhlsenHafslund IF
Assistentdommer 1: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Christian FalbachGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Ole-Martin LoeshagenNorderhov UIL
Dommerveileder: Ole E. SørdahlAsker SKK
Kampdelegat: Espen EriksenSande Sportsklubb
Kampnummer: 99120101014

 

HØDD – TROMSDALEN 
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Høddvoll
Tilskuere: 0
Dommer: Martin LundbyBøverbru IL
Assistentdommer 1: Eivin HansenGrorud IL –
Assistentdommer 2: Øystein Simon YtterlandValder IL – Fotball
4. dommer: Eirik Hyldbakk FuruClausenengen FK
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Geir TjervågHaddal IL – Fotball
Kampnummer: 99120101013

 

NEST SOTRA – HAM-KAM
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Ågotnes gress
Tilskuere: 0
Dommer: Espen EskåsHaslum IL
Assistentdommer 1: Frode ØlmheimSyril IL
Assistentdommer 2: Anders Olav DaleNordre Holsnøy IL
4. dommer: Andre Knudsen ArnholtErdal IL
Dommerveileder: Terje BerentsenLyngbø SK
Kampdelegat: Audhild SkareFotlandsvåg IL
Kampnummer: 99120101012

 

STRØMMEN – RANHEIM
Dato: søndag 13. april 2014 kl. 18:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Kristoffer HagenesHovding, TIL
Assistentdommer 1: Rune KjørstadSkrim, IL
Assistentdommer 2: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo
4. dommer: Ola Skjørli OterhalsHamar IL
Dommerveileder: Morten EngebretsenSørumsand
Kampdelegat: Svein Erik WatersFredrikstad FK
Kampnummer: 99120101016

 

SANDEFJORD – FREDRIKSTAD
Dato: mandag 14. april 2014 kl. 19:00
Sted: Komplett.no Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Christian MoenLøvenstad
Assistentdommer 1: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy, SK
Assistentdommer 2: Isaak BashevkinReady
4. dommer: Rune NilsenNanset IF
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Erik Lohne ReiersenLarvik Turn & IF
Fadder: Geir Åge Masovn HolenRælingen
Kampnummer: 99120101011