Dommeroppsett 4. runde i 1. divisjon menn: Ole Gya dømmer hovedkampen

 

TROMSØ – HAM-KAM
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 15:00
Sted: Alfheim stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Ole GyaHelleland IL
Assistentdommer 1: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo
Assistentdommer 2: Runar LangsethLevanger FK
4. dommer: Adrian GjendemsjøTertnes Fotball Herrer
Dommerveileder: Martin LaaksoStorfjord IL
Kampdelegat: Berit Dahlen BjerkåsØvrevoll Hosle IL
Kampnummer: 99120101029

 

SANDEFJORD – RANHEIM
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 15:00
Sted: Komplett.no Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Kristoffer HelgerudLier IL
Assistentdommer 1: Kenneth JohansenBorgar, IL
Assistentdommer 2: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
4. dommer: Rune NilsenNanset IF
Dommerveileder: Glenn Due-SørensenLillestrøm
Kampdelegat: Sjur Olav KortgaardMjøndalen IF
Kampnummer: 99120101032

 

KRISTIANSUND – FREDRIKSTAD
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kristoffer HagenesHovding, TIL
Assistentdommer 1: Helge MyklebustReady
Assistentdommer 2: Erik HegstadTrygg/Lade, Sportsklubb
4. dommer: Eirik Hyldbakk FuruClausenengen FK
Dommerveileder: Helge Roar ÅndalMalmefjorden IL
Kampdelegat: Arne FlemmenMolde FK
Kampnummer: 99120101028

 

BRYNE – TROMSDALEN
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kai Erik SteenGneist, IL
Assistentdommer 1: Anders Olav DaleNordre Holsnøy IL
Assistentdommer 2: Morten JensenFjellhamar
4. dommer: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget  fotballgr.
Dommerveileder: Svein Gunnar HermansenMadla IL
Kampdelegat: Kjell Johan HansenUllensaker/Kisa
Kampnummer: 99120101026

 

HØDD – ALTA
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: Høddvoll
Tilskuere: 0
Dommer: Christian MoenLøvenstad
Assistentdommer 1: Rune KjørstadSkrim, IL
Assistentdommer 2: Morten OphuusLoddefjord IL
4. dommer: Bjørn Magne BakkomÅmdal IL, Ørsta – Fotball
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Robert Valdemar IversenRollon, SK – Fotball
Kampnummer: 99120101025

 

NEST SOTRA – MJØNDALEN
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: Ågotnes gress
Tilskuere: 0
Dommer: Per Erik HaugenRælingen
Assistentdommer 1: Kjetil Fallstrøm AndersenLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Frode ØlmheimSyril IL
4. dommer: Svein Tore SinnesFlekkefjord FK
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampnummer: 99120101031

 

ULL/KISA – HØNEFOSS
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: UKI Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Sigurd Smehus KringstadValder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Ole Johnny LøfaldTiller IL
Assistentdommer 2: Ole Andreas Skogsrud HaukåsenLøten FK
4. dommer: Tore Olsen HagelundReady
Dommerveileder: Sven KjelbrottHaugerud IF
Kampdelegat: Kjell HulbyFrogner
Fadder: Rolf HaugenFaaberg Fotball
Kampnummer: 99120101030

STRØMMEN – BÆRUM
Dato: søndag 27. april 2014 kl. 18:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Jim Andre DybValder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Henrik IngwardoLillestrøm
Dommerveileder: Steinar RolandVardal IF
Kampdelegat: Erik Lohne ReiersenLarvik Turn & IF
Kampnummer: 99120101027