Dommeroppsett 1. divisjon menn 4. runde

 

FREDRIKSTAD – ULL/KISA
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 15:00
Sted: Fredrikstad stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Bjørn HansenKolbotn IL
Assistentdommer 1: Ole Johnny LøfaldTiller IL
Assistentdommer 2: Morten OphuusLoddefjord IL
4. dommer: Torkjell Jonsson TrædalGjelleråsen
Dommerveileder: Johnny WestbyBerg IL
Kampdelegat: Wenche WestbergKjelsås IL  – Fotball
Kampnummer: 99120101035

 

TROMSDALEN – TROMSØ
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 15:00
Sted: TUIL Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Jan Morten TennøyNore Neset IL
Assistentdommer 1: Rune KjørstadSkrim, IL
Assistentdommer 2: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy, SK
4. dommer: Ragnar Brage DahlKvaløya Sportsklubb -fotball
Dommerveileder: Arild SundetAstor Fotballklubb
Kampdelegat: Johan JørstadBorgen
Kampnummer: 99120101040

 

RANHEIM – HAM-KAM
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: DnB Arena
Tilskuere: 0
4. dommer: Karl Fredrik RøsokKolstad Fotball
Kampdelegat: Jan Roger HenriksenNorge – Fotball
Kampnummer: 99120101036

BRYNE – SANDEFJORD
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kristoffer HagenesHovding, TIL
Assistentdommer 1: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget  fotballgr.
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Henning SkorpeVedavåg Karmøy, SK – fotball
Dommerveileder: Geir Charles GrindheimDjerv 1919, SK
Kampdelegat: Jan Erik NordbyVålerenga Fotball
Kampnummer: 99120101034

 

HØNEFOSS – NEST SOTRA
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Aka Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Sigurd Smehus KringstadValder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Mads Hagerup-LyngværNardo Fotballklubb
Assistentdommer 2: Philip AskjerEik IF Tønsberg
4. dommer: Espen SamuelsenVestfossen IF
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Rune NordbyTveita IL
Kampnummer: 99120101038

 

STRØMMEN – KRISTIANSUND
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Erik HegstadTrygg/Lade, Sportsklubb
Assistentdommer 2: Anders Olav DaleNordre Holsnøy IL
4. dommer: Jo Elias HaaveOtta IL
Dommerveileder: Rolf Erik MauritzsonLier IL
Kampdelegat: Audhild SkareFotlandsvåg IL
Kampnummer: 99120101039

 

BÆRUM – ALTA
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Sandvika stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Mads Andreas AhlsenHafslund IF
Assistentdommer 1: Kenneth JohansenBorgar, IL
Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder IL – Fotball
4. dommer: Henrik Andreas Grenå PettersenGresvik IF
Dommerveileder: Jørn Thomas SmedsrudDrøbak-Frogn IL
Kampnummer: 99120101033

 

MJØNDALEN – HØDD
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Mjøndalen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kjetil Thorsø HansenCharlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Christian FalbachGjøvik-Lyn, SK
Assistentdommer 2: Lasse Skogstad PatrikainenAskøy FK
4. dommer: Hans Petter Sandtorv AndersenNore Neset IL
Dommerveileder: Egil OsethSteinberg IF
Kampdelegat: Knut WestlyHaslum IL
Kampnummer: 99120101037