Dommeroppsett Tippeligaens 6. runde: Tommy Skjerven dømmer hovedkampen i hovedstaden

 

BRANN – HAUGESUND
Dato: onsdag 30. april 2014 kl. 19:00
Sted: Brann stadion
Tilskuere: 10012
Dommer: Omar RafiqTeisen IF
Assistentdommer 1: Magnus LundbergRingsaker IF
Assistentdommer 2: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
4. dommer: Kai Erik SteenGneist, IL
Dommerveileder: Roy Helge OlsenFløy – Fotball
Kampdelegat: Helge BreilidStart, IK
Kampnummer: 99120001041

 

SANDNES ULF – STABÆK
Dato: onsdag 30. april 2014 kl. 19:00
Sted: Sandnes stadion
Tilskuere: 2644
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Odd Arne VangenSylling IF
Assistentdommer 2: Hans Christian StormoenÅrstad IL
4. dommer: Ole GyaHelleland IL
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Jan Erik NordbyVålerenga Fotball
Kampnummer: 99120001048

 

AALESUND – VIKING
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 15:30
Sted: Color Line Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trond Ivar DøvleSvarstad IL
Assistentdommer 1: Kim André JohnsenEnebakk
Assistentdommer 2: Ole Johan Løvberg LillebuenSkrim, IL
4. dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Bjørn BagstevoldFredrikstad FK
Kampnummer: 99120001043

 

ODD – SARPSBORG 08
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Skagerak Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Tom Harald HagenGrue IL
Assistentdommer 1: Dag Roger NebbenÅsa IL
Assistentdommer 2: Jan Erik EnganLoddefjord IL
4. dommer: Ken Henry JohnsenFlint Tønsberg IL
Dommerveileder: Espen EriksenSande Sportsklubb
Kampdelegat: Tom EdvardsenStart, IK
Kampnummer: 99120001045

 

BODØ/GLIMT – LILLESTRØM
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Aspmyra stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Brage SandmoenKjelsås IL  – Fotball
Assistentdommer 1: Svein Inge WikenKolstad Fotball
Assistentdommer 2: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
4. dommer: Peder Andre AmundsenSkjervøy IK
Dommerveileder: Jonny DitlefsenMo IL – Fotball Ungdom
Kampdelegat: Heine Nordahl WilhelmsenLuna, FK
Kampnummer: 99120001042

 

VÅLERENGA – STRØMSGODSET
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Ullevaal Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL
Assistentdommer 1: Sven Erik MidthjellEid IL
Assistentdommer 2: Tom Harald GrønevikGneist, IL
4. dommer: Omar RafiqTeisen IF
Dommerveileder: Jon Eilif SkjervoldFet
Kampdelegat: Jan Inge TangenTrygg/Lade, Sportsklubb
Kampnummer: 99120001047

 

MOLDE – START
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Aker stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein Oddvar MoenHaugar ,SK
Assistentdommer 1: Kim Tomas HaglundNavestad IF
Assistentdommer 2: Frank AndåsGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Mathias Smehus KringstadValder IL – Fotball
Dommerveileder: Tore AalandSeljord IL
Kampdelegat: Svein Erik WatersFredrikstad FK
Kampnummer: 99120001044

 

SOGNDAL – ROSENBORG
Dato: torsdag 1. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Fosshaugane Campus
Tilskuere: 0
Dommer: Espen BerntsenFart, FL
Assistentdommer 1: Chriss BjorøyBjarg, IL
Assistentdommer 2: Ivar Michael JahrGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Tommy FrydenlundGjøvik-Lyn, SK
Dommerveileder: Arnor DingenLyngbø SK
Kampdelegat: Geir TjervågHaddal IL – Fotball
Kampnummer: 99120001046