Dommeroppsett Tippeligaens 8. runde: Anders Johansen dømmer hovedkampen på Ullevål

 

BODØ/GLIMT – HAUGESUND
Dato: lørdag 10. mai 2014 kl. 15:30
Sted: Aspmyra stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trond Ivar DøvleSvarstad IL
Assistentdommer 1: Anders Michael VeloFuruset Fotball IF
Assistentdommer 2: Ole Johan Løvberg LillebuenSkrim, IL
4. dommer: Ole Martin LoeStakkevollan IF
Dommerveileder: Thorbjørn AassRosenborg BK
Kampdelegat: Svein Erik WatersFredrikstad FK
Kampnummer: 99120001058

 

AALESUND – BRANN
Dato: lørdag 10. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Color Line Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Brage SandmoenKjelsås IL  – Fotball
Assistentdommer 1: Leif Erik OplandByneset IL
Assistentdommer 2: Kim André JohnsenEnebakk
4. dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Dommerveileder: Arnor DingenLyngbø SK
Kampdelegat: Rolf HaugenFaaberg Fotball
Kampnummer: 99120001057

 

ODD – LILLESTRØM
Dato: søndag 11. mai 2014 kl. 15:30
Sted: Skagerak Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Omar RafiqTeisen IF
Assistentdommer 1: Tom Harald GrønevikGneist, IL
Assistentdommer 2: Kai LafjellAbildsø IL
4. dommer: Rohit SaggiSkiold, SBK
Dommerveileder: Ola BjørnsenNorge – Fotball
Kampdelegat: Jan Roger HenriksenNorge – Fotball
Kampnummer: 99120001060

 

STABÆK – SARPSBORG 08
Dato: søndag 11. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL
Assistentdommer 1: Odd Arne VangenSylling IF
Assistentdommer 2: Harald StrandMidtbygdens IL – fotball
4. dommer: Per Erik HaugenRælingen
Dommerveileder: Tore HollungØstsiden IL
Kampdelegat: Tormod LarsenRanheim IL – Fotball Topp
Kampnummer: 99120001064

 

VÅLERENGA – VIKING
Dato: søndag 11. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Ullevaal Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Hans Christian StormoenÅrstad IL
Assistentdommer 2: Svein Inge WikenKolstad Fotball
4. dommer: Trygve KjensliNesodden IF
Dommerveileder: Ivar Ansgar EriksenFlint Tønsberg IL
Kampdelegat: Per Ståle TheodorsenFyllingen Fotball – Fotball
Kampnummer: 99120001062

 

SOGNDAL – START
Dato: søndag 11. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Fosshaugane Campus
Tilskuere: 0
Dommer: Martin LundbyBøverbru IL
Assistentdommer 1: Øystein Simon YtterlandValder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Eivin HansenGrorud IL –
4. dommer: Kristoffer HagenesHovding, TIL
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Torstein Egil KvamIL Jotun
Kampnummer: 99120001063

 

MOLDE – STRØMSGODSET
Dato: søndag 11. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Aker stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik EdvartsenHamar IL
Assistentdommer 1: Magnus LundbergRingsaker IF
Assistentdommer 2: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
4. dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Dommerveileder: Jan Petter RandenHof IL
Kampdelegat: Robert Valdemar IversenRollon, SK – Fotball
Kampnummer: 99120001059

 

SANDNES ULF – ROSENBORG
Dato: mandag 12. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Sandnes stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Ola Hobber NilsenNordstrand IF
Assistentdommer 1: Sven Erik MidthjellEid IL
Assistentdommer 2: Ivar Michael JahrGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Ole GyaHelleland IL
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Jan StensrudHamKam Fotball
Kampnummer: 99120001061