Dommeroppsett 9. runde i 1. divisjon menn

 

STRØMMEN – TROMSØ
Dato: mandag 19. mai 2014 kl. 20:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Kristoffer HagenesHovding, TIL
Assistentdommer 1: Kenneth JohansenBorgar, IL
Assistentdommer 2: Ole Andreas Skogsrud HaukåsenLøten FK
4. dommer: Per Erik HaugenRælingen
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Rune StrandRidabu IL
Kampnummer: 99120101072

 

BRYNE – KRISTIANSUND
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Martin LundbyBøverbru IL
Assistentdommer 1: Lasse Skogstad PatrikainenAskøy FK
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Kim AnderssonTasta IL
Dommerveileder: Svein Gunnar HermansenMadla IL
Kampdelegat: Kjetil NæsRosendal TL
Kampnummer: 99120101066

 

BÆRUM – ULL/KISA
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Sandvika stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Christian FalbachGjøvik-Lyn, SK
Assistentdommer 2: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
4. dommer: Kenneth JohansenBorgar, IL
Dommerveileder: Ole E. SørdahlAsker SKK
Kampdelegat: Geir TjervågHaddal IL – Fotball
Kampnummer: 99120101067

 

HØNEFOSS – HAM-KAM
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Aka Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Christian MoenLøvenstad
Assistentdommer 1: Rune KjørstadSkrim, IL
Assistentdommer 2: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo
4. dommer: Ole-Martin LoeshagenNorderhov UIL
Dommerveileder: Espen EriksenSande Sportsklubb
Kampdelegat: Torstein Egil KvamIL Jotun
Kampnummer: 99120101069

 

RANHEIM – HØDD
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: DnB Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Espen EskåsHaslum IL
Assistentdommer 1: Jim Andre DybValder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Runar LangsethLevanger FK
4. dommer: Mads Følstad SkarsemCharlottenlund Sportsklubb
Dommerveileder: Arild SundetAstor Fotballklubb
Kampdelegat: Wenche WestbergKjelsås IL  – Fotball
Kampnummer: 99120101070

 

NEST SOTRA – SANDEFJORD
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Ågotnes gress
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
Assistentdommer 2: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget  fotballgr.
4. dommer: Marius Hansen GrøttaGneist, IL
Dommerveileder: Arnor DingenLyngbø SK
Kampdelegat: Per Ståle TheodorsenFyllingen Fotball – Fotball
Kampnummer: 99120101071

 

TROMSDALEN – ALTA
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: TUIL Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Kjetil Thorsø HansenCharlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Mads Hagerup-LyngværNardo Fotballklubb
Assistentdommer 2: Helge MyklebustReady
4. dommer: Thomas Bjerke HildeKrokelvdalen IL
Dommerveileder: Ola BjørnsenNorge – Fotball
Kampdelegat: Bjørn ListerudMoss FK
Kampnummer: 99120101065

 

MJØNDALEN – FREDRIKSTAD
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 20:05
Sted: Mjøndalen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Per Erik HaugenRælingen
Assistentdommer 1: Frode ØlmheimSyril IL
Assistentdommer 2: Morten JensenFjellhamar
4. dommer: Morten OlsenSkrim, IL
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Robert Valdemar IversenRollon, SK – Fotball
Kampnummer: 99120101068