Dommeroppsett Tippeligaens 10. runde: Svein Oddvar Moen dømmer rundens storkamp

 

VÅLERENGA – LILLESTRØM
Dato: mandag 19. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Ullevaal Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein Oddvar MoenHaugar ,SK
Assistentdommer 1: Kim Tomas HaglundNavestad IF
Assistentdommer 2: Frank AndåsGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Espen Berntsen, FL Fart
Dommerveileder: Rune PedersenSprint-Jeløy, SK
Kampdelegat: Espen EriksenSande Sportsklubb
Kampnummer: 99120001079

 

SARPSBORG 08 – ROSENBORG
Dato: mandag 19. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Sarpsborg st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Brage SandmoenKjelsås IL – Fotball
Assistentdommer 1: Hans Christian StormoenÅrstad IL
Assistentdommer 2: Chriss BjorøyBjarg, IL
4. dommer: Omar RafiqTeisen IF
Dommerveileder: Jon Eilif SkjervoldFet
Kampdelegat: Tone Åsrud ReimeMysen IF
Kampnummer: 99120001078

 

BODØ/GLIMT – START
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Aspmyra stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik EdvartsenHamar IL
Assistentdommer 1: Magnus LundbergRingsaker IF
Assistentdommer 2: Anders Michael VeloFuruset Fotball IF
4. dommer: Tommy Frydenlund
Dommerveileder: Johnny Ditlefsen
Kampdelegat: Jan Inge TangenTrygg/Lade, Sportsklubb
Kampnummer: 99120001074

 

MOLDE – VIKING
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Aker stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Dag Vidar HafsåsKolstad Fotball
Assistentdommer 1: Leif Erik OplandByneset IL
Assistentdommer 2: Sven Erik MidthjellEid IL
4. dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Dommerveileder: Thorbjørn AassRosenborg BK
Kampdelegat: Kjell HulbyFrogner
Kampnummer: 99120001077

 

SANDNES ULF – HAUGESUND
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Sandnes stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trond Ivar DøvleSvarstad IL
Assistentdommer 1: Odd Jarle LarsenFløy – Fotball
Assistentdommer 2: Kai LafjellAbildsø IL
4. dommer: Ole GyaHelleland IL
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Peter Johan EilertsenSkrim, IL
Kampnummer: 99120001075

 

ODD – AALESUND
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 18:00
Sted: Skagerak Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Tore HansenFeda IL
Assistentdommer 1: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
Assistentdommer 2: Tom Harald GrønevikGneist, IL
4. dommer: Kristoffer HelgerudLier IL
Dommerveileder: Ivar Ansgar EriksenFlint Tønsberg IL
Kampdelegat: Helge BreilidStart, IK
Kampnummer: 99120001076

SOGNDAL – BRANN
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 19:00
Sted: Fosshaugane Campus
Tilskuere: 0
Dommer: Trygve KjensliNesodden IF
Assistentdommer 1: Odd Arne VangenSylling IF
Assistentdommer 2: Jon-Michael KnutsenLøvenstad
4. dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL
Dommerveileder: Tore Aaland
Kampdelegat: Terje NæssStrømsgodset IF
Kampnummer: 99120001073

 

STABÆK – STRØMSGODSET
Dato: tirsdag 20. mai 2014 kl. 20:05
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Jan Erik EnganLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
4. dommer: Ola Hobber NilsenNordstrand IF
Dommerveileder: Arild HaugstadFaaberg Fotball
Kampdelegat: Frank-Albert SkadalBrann, SK
Kampnummer: 99120001080