Dommeroppsett 1. divisjon runde 12

 

KRISTIANSUND – NEST SOTRA
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Dommer: 
Kjetil Thorsø HansenCharlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder IL – Fotball
4. dommer: Eirik Hyldbakk FuruClausenengen FK
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Kjell Johan HansenUllensaker/Kisa
Kampnummer: 99120101095

 

BRYNE – STRØMMEN
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Christian FalbachGjøvik-Lyn, SK
Assistentdommer 2: Isaak BashevkinReady
4. dommer: Ola KellerhalsVaulen IL- fotball
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Kjell HulbyFrogner
Kampnummer: 99120101090

 

FREDRIKSTAD – HØNEFOSS
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Fredrikstad stadion
Dommer: Kai Erik SteenGneist, IL
Assistentdommer 1: Kjetil Fallstrøm AndersenLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Ole-Alexander Bustgaard ValenKråkerøy IL
Dommerveileder: Ole E. SørdahlAsker SKK
Kampdelegat: Jan Reinert BarthRunar, IL
Kampnummer: 99120101092

 

HØDD – TROMSØ
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Høddvoll
Dommer: Steinar HaugeDjerv, SK
Assistentdommer 1: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo
Assistentdommer 2: Frode ØlmheimSyril IL
4. dommer: Fredrik HonningsvågValder IL – Fotball
Dommerveileder: Helge Roar ÅndalMalmefjorden IL
Kampdelegat: Torstein Egil KvamIL Jotun
Kampnummer: 99120101094

 

RANHEIM – BÆRUM
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: DnB Arena
Dommer: 
Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Kenneth JohansenBorgar, IL
Assistentdommer 2: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget fotballgr
4. dommer: Thomas Solum LystadKolstad Fotbal
Dommerveileder: Arild SundetAstor Fotballklubb
Kampdelegat: Terje NæssStrømsgodset IF
Kampnummer: 99120101091

 

ULL/KISA – ALTA
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: UKI Arena
Dommer: Martin LundbyBøverbru IL
Assistentdommer 1: Øystein Simon YtterlandValder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Eivin HansenGrorud IL –
4. dommer: Jo Elias HaaveOtta IL
Dommerveileder: Morten EngebretsenSørumsand
Kampdelegat: Arne FlemmenMolde FK
Kampnummer: 99120101089

 

TROMSDALEN – MJØNDALEN
Dato: søndag 1. juni 2014 kl. 18:00
Sted: TUIL Arena
Dommer: Christian MoenLøvenstad
Assistentdommer 1: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Erik HegstadTrygg/Lade, Sportsklubb
4. dommer: Anniken HaugenJunkeren IK – Fotbal
Dommerveileder: Jonny DitlefsenMo IL – Fotball Ungdom
Kampdelegat: Rolf HaugenFaaberg Fotball
Kampnummer: 99120101096

 

SANDEFJORD – HAM-KAM
Dato: mandag 2. juni 2014 kl. 19:00
Sted: Komplett.no Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Mads Andreas AhlsenHafslund IF
Assistentdommer 1: Helge MyklebustReady
Assistentdommer 2: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy, SK
4. dommer: Rune NilsenNanset IF
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Bjørn BagstevoldFredrikstad FK
Kampnummer: 99120101093