Dommeroppsett Tippeligaens runde 12: Tom Harald Hagen dømmer hovedkampen i Molde

 

SARPSBORG 08 – VIKING
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 15:30
Sted: Sarpsborg st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Chriss BjorøyBjarg, IL
Assistentdommer 2: Anders Michael VeloFuruset Fotball IF
4. dommer: Christian MoenLøvenstad
Dommerveileder: Tore HollungØstsiden IL
Kampdelegat: Helge BreilidStart, IK
Kampnummer: 99120001095

 

STRØMSGODSET – HAUGESUND
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 15:30
Sted: Marienlyst gml
Tilskuere: 0
Dommer: Tore HansenFeda IL
Assistentdommer 1: Tom Harald GrønevikGneist, IL
Assistentdommer 2: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
4. dommer: Kristoffer HelgerudLier IL
Dommerveileder: Håkon BondalEik IF Tønsberg
Kampdelegat: Arnfinn Tore KvaløyRanheim IL
Kampnummer: 99120001091

 

VÅLERENGA – AALESUND
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 15:30
Sted: Ullevaal Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik EdvartsenHamar IL
Assistentdommer 1: Magnus LundbergRingsaker IF
Assistentdommer 2: Jan Erik EnganLoddefjord IL
4. dommer: Ken Henry JohnsenFlint Tønsberg IL
Dommerveileder: Rune PedersenSprint-Jeløy, SK
Kampdelegat: Tore Christian Albrechtsen GjelsvikAskøy FK
Kampnummer: 99120001092

 

MOLDE – BRANN
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Aker stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tom Harald HagenGrue IL
Assistentdommer 1: Dag Roger NebbenÅsa IL
Assistentdommer 2: Leif Erik OplandByneset IL
4. dommer: Per Ivar StabergMalmefjorden IL
Dommerveileder: Tore AalandSeljord I
Kampdelegat: Jan Inge TangenTrygg/Lade, Sportsklubb
Kampnummer: 99120001089

 

ODD – SOGNDAL
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Skagerak Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Dag Vidar HafsåsKolstad Fotball
Assistentdommer 1: Odd Jarle LarsenFløy – Fotball
Assistentdommer 2: Kim André JohnsenEnebakk
4. dommer: Tim Nicolai FjellvangUlefoss SF
Dommerveileder: Roy Helge OlsenFløy – Fotball
Kampdelegat: Peter Johan EilertsenSkrim, IL
Kampnummer: 99120001093

 

SANDNES ULF – BODØ/GLIMT
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Sandnes stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trygve KjensliNesodden IF
Assistentdommer 1: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
Assistentdommer 2: Svein Inge WikenKolstad Fotball
4. dommer: Ørjan VikeneDjerv 1919, SK
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Tom EdvardsenStart, IK
Kampnummer: 99120001090

 

STABÆK – START
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trond Ivar DøvleSvarstad IL
Assistentdommer 1: Ole Johan Løvberg LillebuenAndenes IL
Assistentdommer 2: Jon-Michael KnutsenLøvenstad
4. dommer: Torkjell Jonsson TrædalGjelleråsen
Dommerveileder: Arild HaugstadFaaberg Fotball
Kampdelegat: Berit Dahlen BjerkåsØvrevoll Hosle IL
Kampnummer: 99120001096

 

ROSENBORG -LILLESTRØM
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 19:00
Sted: Lerkendal stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL
Assistentdommer 1: Frank AndåsGjøvik-Lyn, SK
Assistentdommer 2: Sven Erik MidthjellEid IL
4. dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Dommerveileder: Kjell AlsethStjørdals-Blink Fotball
Kampdelegat: Kjell BorgersenDrafn, SBK
Kampnummer: 99120001094