Dommeroppsett 1. divisjon menn runde 18

 

 

STRØMMEN – SANDEFJORD
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 15:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Jan Morten TennøyNore Neset IL
Assistentdommer 1: Christian FalbachGjøvik-Lyn, SK
Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder IL – Fotball
4. dommer: Tommy FrydenlundGjøvik-Lyn, SK
Dommerveileder: Egil OsethSteinberg IF
Kampdelegat: Terje NæssStrømsgodset IF
Kampnummer: 99120101144

 

TROMSDALEN – FREDRIKSTAD
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: TUIL Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Bjørn HansenKolbotn IL
Assistentdommer 1: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Morten JensenFjellhamar
4. dommer: Jonny Anton AndreassenStakkevollan IF
Dommerveileder: Martin LaaksoStorfjord IL
Kampdelegat: Svein Erik WatersFredrikstad FK
Kampnummer: 99120101140

 

NEST SOTRA – BÆRUM
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Ågotnes gress
Tilskuere: 0
Dommer: Ole GyaHelleland IL
Assistentdommer 1: Morten OphuusLoddefjord IL
Assistentdommer 2: Frode ØlmheimSyril IL
4. dommer: Anders Bjerk HansenBjarg, IL
Dommerveileder: Terje BerentsenLyngbø SK
Kampdelegat: Tore Christian Albrechtsen GjelsvikAskøy FK
Kampnummer: 99120101139

 

MJØNDALEN – HAM-KAM
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Mjøndalen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Steinar HaugeDjerv, SK
Assistentdommer 1: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
Assistentdommer 2: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy, SK
4. dommer: Hans Petter Sandtorv AndersenNore Neset IL
Dommerveileder: Rolf Erik MauritzsonLier IL
Kampdelegat: Kjell HulbyFrogner
Kampnummer: 99120101141

 

BRYNE – HØNEFOSS
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kai Erik SteenGneist, IL
Assistentdommer 1: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 2: Anders Olav DaleNordre Holsnøy IL
4. dommer: Ørjan VikeneDjerv 1919, SK
Dommerveileder: Geir Charles GrindheimDjerv 1919, SK
Kampdelegat: Frode Enge HovdalSola FK
Kampnummer: 99120101138

 

KRISTIANSUND – ALTA
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Per Erik HaugenRælingen
Assistentdommer 1: Ole Johnny LøfaldTiller IL
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Ola Magne NordvikSøya, IL
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Arne FlemmenMolde FK
Kampnummer: 99120101137

 

ULL/KISA – HØDD
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: UKI Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Mads Andreas AhlsenHafslund IF
Assistentdommer 1: Lasse Skogstad PatrikainenAskøy FK
Assistentdommer 2: Helge MyklebustReady
4. dommer: Knut Ivar StrømstadRommen SK
Dommerveileder: Svein HaugomVang FL
Kampdelegat: Frank-Albert SkadalBrann, SK
Kampnummer: 99120101142

 

RANHEIM – TROMSØ
Dato: mandag 4. august 2014 kl. 19:00
Sted: DnB Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Øystein Simon YtterlandValder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Kjetil Fallstrøm AndersenLoddefjord IL
4. dommer: Mads Følstad SkarsemCharlottenlund Sportsklubb
Dommerveileder: Kjell AlsethStjørdals-Blink Fotball
Kampdelegat: Roald Magne JohansenStorfjord IL
Kampnummer: 99120101143