Dommeroppsett Tippeligaens 18. runde: Tommy Skjerven dømmer hovedkampen

 

LILLESTRØM – BRANN
Dato: fredag 1. august 2014 kl. 19:00
Sted: Åråsen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Dag Vidar HafsåsKolstad Fotball
Assistentdommer 1: Leif Erik OplandByneset IL
Assistentdommer 2: Ole Johan Løvberg LillebuenAndenes IL
4. dommer: Omar RafiqTeisen IF
Dommerveileder: Jon Eilif SkjervoldFet
Kampdelegat: Arnfinn Tore KvaløyRanheim IL
Kampnummer: 99120001137

 

STRØMSGODSET – SOGNDAL
Dato: lørdag 2. august 2014 kl. 15:30
Sted: Marienlyst gml
Tilskuere: 0
Dommer: Anders JohansenBrevik IL
Assistentdommer 1: Magnus LundbergRingsaker IF
Assistentdommer 2: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
4. dommer: Kristoffer HelgerudLier IL
Dommerveileder: Tore AalandSeljord IL
Kampdelegat: Knut WestlyHaslum IL
Kampnummer: 99120001144

 

VIKING – VÅLERENGA
Dato: lørdag 2. august 2014 kl. 18:00*
Sted: Viking Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL
Assistentdommer 1: Kim André JohnsenEnebakk
Assistentdommer 2: Hans Christian StormoenÅrstad IL
4. dommer: Ole GyaHelleland IL
Dommerveileder: Thorbjørn AassRosenborg BK
Kampdelegat: Odd FlattumVikersund IF
Kampnummer: 99120001143

 

ODD – SANDNES ULF
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 15:30
Sted: Skagerak Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Espen BerntsenFart, FL
Assistentdommer 1: Odd Arne VangenSylling IF
Assistentdommer 2: Odd Jarle LarsenFløy – Fotball
4. dommer: Tim Nicolai FjellvangUlefoss SF
Dommerveileder: Ivar Ansgar EriksenFlint Tønsberg IL
Kampdelegat: Berit Dahlen BjerkåsØvrevoll Hosle IL
Kampnummer: 99120001141

 

SARPSBORG 08 – HAUGESUND
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Sarpsborg st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Brage SandmoenKjelsås IL – Fotball
Assistentdommer 1: Reidar M. GundersenFrisk-Asker, IF
Assistentdommer 2: Anders Michael VeloFuruset Fotball IF
4. dommer: Ajdin MedicTrosvik IF
Dommerveileder: Per Arne LarsgårdSandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Arild Rudolf ThorpStabæk Fotball
Kampnummer: 99120001139

 

START – MOLDE
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Sparebanken Sør Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Trygve KjensliNesodden IF
Assistentdommer 1: Kai LafjellAbildsø IL
Assistentdommer 2: Ivar Michael JahrGjøvik-Lyn, SK
4. dommer: Espen LarsenImås, IL
Dommerveileder: Espen EriksenSande Sportsklubb
Kampdelegat: Kjell BorgersenDrafn, SBK
Kampnummer: 99120001140

 

AALESUND – BODØ/GLIMT
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 18:00
Sted: Color Line Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tore HansenFeda IL
Assistentdommer 1: Sven Erik MidthjellEid IL
Assistentdommer 2: Tom Harald GrønevikGneist, IL
4. dommer: Mathias Smehus KringstadValder IL – Fotball
Dommerveileder: Kjell AlsethStjørdals-Blink Fotball
Kampdelegat: Hermann Alexander KoppReady
Kampnummer: 99120001138

 

STABÆK – ROSENBORG
Dato: søndag 3. august 2014 kl. 19:00
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tom Harald HagenGrue IL
Assistentdommer 1: Dag Roger NebbenÅsa IL
Assistentdommer 2: Jan Erik EnganLoddefjord IL
4. dommer: Anders JohansenBrevik IL
Dommerveileder: Ola BjørnsenNorge – Fotball
Kampdelegat: Audhild SkareFotlandsvåg IL
Kampnummer: 99120001142