Dommeroppsett 1. divisjon menn runde 22: Rohit Saggi debuterer

 

BRYNE – RANHEIM

Dato: søndag 24. august 2014 kl. 15:00
Sted: Bryne stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy,
Assistentdommer 2: Kristoffer GullhavImås, IL
4. dommer: Ole Petter GrindheimHaugar, SK
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball
Kampdelegat: Bjørn ListerudMoss FK
Kampnummer: 99120101170

 

KRISTIANSUND – STRØMMEN
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Lasse Skogstad PatrikainenAskøy FK
Assistentdommer 2: Christian FalbachGjøvik-Lyn, FK
4. dommer: Per Iver SkrøvsetBøfjord IL
Dommerveileder: Kåre Edmund ErlandsenHerd, Spk. – Fotball
Kampdelegat: Tormod LarsenRanheim IL – Fotball Topp
Kampnummer: 99120101175

 

MJØNDALEN – ULL/KISA
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Mjøndalen stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Mads Andreas AhlsenHafslund IF
Assistentdommer 1: Kenneth JohansenBorgar, IL
Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder IL – Fotball
4. dommer: Mohammad Usman AslamLier IL
Dommerveileder: Rolf Erik MauritzsonLier IL
Kampdelegat: Peter Johan EilertsenSkrim, IL
Kampnummer: 99120101176

 

HAM-KAM – SANDEFJORD
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Briskeby
Tilskuere: 0
Dommer: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer 1: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer 2: Morten JensenFjellhamar
4. dommer: Jo Elias HaaveOtta IL
Dommerveileder: Morten HøgbergManglerud Star Fotball, IL
Kampdelegat: Terje NæssStrømsgodset IF
Kampnummer: 99120101172

 

BÆRUM – TROMSDALEN
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Sandvika stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Rohit SaggiSkiold, SBK
Assistentdommer 1: Philip AskjerEik IF Tønsberg
Assistentdommer 2: Anders Olav DaleNordre Holsnøy IL
4. dommer: Ali TahirHolmlia SK
Dommerveileder: Ola BjørnsenNorge – Fotball
Kampdelegat: Hans LokøyArna-Bjørnar, Allianse Idrettslag
Kampnummer: 99120101171

 

FREDRIKSTAD – ALTA
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Fredrikstad stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Espen EskåsHaslum IL
Assistentdommer 1: Ole Andreas Skogsrud HaukåsenLøten FK
Assistentdommer 2: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo
4. dommer: Magnus KoløyBjørndal IF
Dommerveileder: Tore HollungØstsiden IL
Kampdelegat: Rune NordbyTveita IL
Kampnummer: 99120101169

 

NEST-SOTRA – HØDD
Dato: søndag 24. august 2014 kl. 18:00
Sted: Ågotnes gress
Tilskuere: 0
Dommer: Ole GyaHelleland IL
Assistentdommer 1: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 2: Ivar AskelandKvernbit, IL
4. dommer: Svein Tore SinnesFlekkefjord FK
Dommerveileder: Arnor DingenLyngbø SK
Kampdelegat: Kjell Johan HansenUllensaker/Kisa
Kampnummer: 99120101173

 

TROMSØ – HØNEFOSS
Dato: mandag 25. august 2014 kl. 19:00
Sted:
Tilskuere: 0
Dommer: Christian MoenLøvenstad
Assistentdommer 1: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Ole Johnny LøfaldTiller IL
4. dommer: Adrian GjendemsjøTertnes Fotball Herrer
Dommerveileder: Martin LaaksoStorfjord IL
Kampdelegat: Roald Magne JohansenStorfjord IL
Kampnummer: 99120101174