Dommeroppsett 1. divisjon menn runde 23: Torkjell Trædal debuterer

 

ULL/KISA – FREDRIKSTAD
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 15:00
Sted:
Tilskuere: 0
Dommer: Kim Rune Østerlie BorgersenAustad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Rune KjørstadSkrim, IL
Assistentdommer 2: Erik HegstadTrygg/Lade, Sportsklubb
4. dommer: Kristian RandenHof IL
Dommerveileder: Johnny WestbyBerg IL
Kampdelegat: Bengt Are PettersenStokmarknes IL
Kampnummer: 99120101180

 

ALTA – TROMSØ
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: Finnmarkshallen
Tilskuere: 0
Dommer: Steinar HaugeDjerv, SK
Assistentdommer 1: Christian FalbachGjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 2: Kristoffer EllingsenFrogner
4. dommer: Pål ArntzenØksfjord IL
Dommerveileder: Jørn Thomas SmedsrudDrøbak-Frogn IL
Kampdelegat: Svein Erik WatersFredrikstad FK
Kampnummer: 99120101177

 

KRISTIANSUND – BRYNE
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: Kristiansund stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Sigurd Smehus KringstadValder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Mads Hagerup-LyngværNardo Fotballklubb
Assistentdommer 2: Runar LangsethLevanger FK
4. dommer: Eirik Hyldbakk FuruClausenengen FK
Dommerveileder: Helge Roar ÅndalMalmefjorden IL
Kampdelegat: Geir TjervågHaddal IL – Fotball
Kampnummer: 99120101178

 

HØNEFOSS – BÆRUM
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: Aka Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer 1: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer 2: Eivin HansenGrorud IL –
4. dommer: Haakon MaganÅl IL
Dommerveileder: Morten HøgbergManglerud Star Fotball, IL
Kampdelegat: Rolf Ove SvesengenHamKam Fotball
Kampnummer: 99120101179

 

HØDD – SANDEFJORD
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: Høddvoll
Tilskuere: 0
Dommer: Anders GjermshusHamar IL
Assistentdommer 1: Tom Kenneth SandvoldHauerseter
Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder IL – Fotball
4. dommer: Fredrik LøkenBrattvåg IL – Fotball
Dommerveileder: Øyvind KringstadValder IL – Fotball
Kampdelegat: Arne FlemmenMolde FK
Kampnummer: 99120101182

 

TROMSDALEN – NEST SOTRA
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: TUIL Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Bjørn HansenKolbotn IL
Assistentdommer 1: Philip AskjerEik IF Tønsberg
Assistentdommer 2: Isaak BashevkinReady
4. dommer: Ragnar Brage DahlKvaløya Sportsklubb -fotball
Dommerveileder: Steinar RolandVardal IF
Kampdelegat: Njål RønningValder IL – Fotball
Kampnummer: 99120101184

 

STRØMMEN – HAM-KAM
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 18:00
Sted: Strømmen stadion kg
Tilskuere: 0
Dommer: Torkjell Jonsson TrædalGjelleråsen
Assistentdommer 1: Frode ØlmheimSyril IL
Assistentdommer 2: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget fotballgr.
4. dommer: Sulman HussainManglerud Star Fotball, IL
Dommerveileder: Glenn Due-SørensenLillestrøm
Kampdelegat: Robert Valdemar IversenRollon, SK – Fotball
Kampnummer: 9912010118

 

RANHEIM – MJØNDALEN
Dato: mandag 1. september 2014 kl. 19:00
Sted: DnB Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Omar RafiqTeisen IF
Assistentdommer 1: Helge MyklebustReady
Assistentdommer 2: Tom Egil OlsenTverrelvdalen IL
4. dommer: Rikhard Haugen LyngFreidig, SPK
Dommerveileder: Arild SundetAstor Fotballklubb
Kampdelegat: Heine Nordahl WilhelmsenLuna, FK
Kampnummer: 99120101183