Dommeroppsett Toppseriens 16. runde.

 

AVALDSNES – ARNA BJØRNAR
Dato: lørdag 30. august 2014 kl. 15:00
Sted: Avaldsnes 1
Tilskuere: 0
Dommer: Monica LarsenBækkelagets SK
Assistentdommer 1: Ole Petter GrindheimHaugar, SK
Assistentdommer 2: Yasin OkutanVaulen IL- fotball
4. dommer: Arve FløysvikDjerv 1919, SK
Kampdelegat: Frank-Albert SkadalBrann, SK
Kampnummer: 99220001091

 

LSK KVINNER – TRONDHEIMS-ØRN
Dato: lørdag 30. august 2014 kl. 15:00
Sted: LSK-hallen
Tilskuere: 0
Dommer: Elisabeth ThoresenAsker Fotball Kvinner
Assistentdommer 1: Ruben Joszef GinesEidsvold TF
Assistentdommer 2: Rino Lund SchjetneDal
4. dommer: AnonymRælingen
Dommerveileder: Per Aage ChristensenLillestrøm
Kampdelegat: Ole Andreas GletteVard Haugesund, SK
Kampnummer: 99220001092

 

KLEPP – AMAZON GRIMSTAD
Dato: lørdag 30. august 2014 kl. 15:00
Sted: Klepp stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tone Lise BerghøiHauerseter
Assistentdommer 1: Vidar SævereidRiska FK
Assistentdommer 2: Jan-Erik TimmHavdur, IL
4. dommer: Ivan DjuricHana IL
Dommerveileder: Tove Marie TandstadVelledalen og Ringen FK
Kampdelegat: Tore Christian Albrechtsen GjelsvikAskøy FK
Kampnummer: 99220001095

 

KOLBOTN – VÅLERENGA
Dato: lørdag 30. august 2014 kl. 15:00
Sted: Sofiemyr stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer 1: Morten Andersen-GottLommedalens IL
Assistentdommer 2: Harald SletnerRustad IL
4. dommer: Neco DarianKlemetsrud IL – fotball
Dommerveileder: Vibeke KarlsenAsker SKK
Kampdelegat: Terje NæssStrømsgodset IF
Kampnummer: 99220001096

 

STABÆK – GRAND BODØ
Dato: lørdag 30. august 2014 kl. 17:30
Sted: Nadderud stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Marte SørøMolde FK
Assistentdommer 1: Resa HaugeKjelsås IL – Fotball
Assistentdommer 2: Eirik AasheimSkeid Fotball
4. dommer: Kim Tomas Laivindil KlevengenNesodden IF
Kampdelegat: Peter Johan EilertsenSkrim, IL
Kampnummer: 99220001094

 

RØA – MEDKILA
Dato: søndag 31. august 2014 kl. 15:30
Sted: Røa kunstgress
Tilskuere: 0
Dommer: Emilie Rodahl DoksetBækkelagets SK
Assistentdommer 1: Karl-Fredrik VelleBækkelagets SK
Assistentdommer 2: Philip AarskogVålerenga Fotball
4. dommer: Ali TahirHolmlia SK
Dommerveileder: Vibeké LarsenTromsø IL
Kampdelegat: Jan Leif BraathenSkeid
Kampnummer: 99220001093