Dommeroppsett Tippeligaens 26. runde: Omar Rafiq dømmer hovedkampen

 

LILLESTRØM – ROSENBORG
Dato: fredag 3. oktober 2014 kl. 19:00
Sted: Åråsen
stadion
Tilskuere: 6672
Dommer: Tom
Harald Hagen
Grue
IL
Assistentdommer 1: Dag
Roger Nebben
Åsa
IL
Assistentdommer 2: Jan
Erik Engan
Loddefjord
IL
4. dommer: Anders
Johansen
Brevik
IL
Dommerveileder: Arild
Haugstad
Faaberg
Fotball
Kampdelegat: Njål
Rønning
Valder
IL – Fotball
Kampnummer: 99120001206

 

AALESUND – ODD
Dato: lørdag 4. oktober 2014 kl. 15:30
Sted: Color Line
Stadion
Tilskuere: 7804
Dommer: Martin
Lundby
Bøverbru
IL
Assistentdommer 1: Sven
Erik Midthjell
Eid
IL
Assistentdommer 2: Jon-Michael
Knutsen
Løvenstad
4. dommer: Per
Ivar Staberg
Malmefjorden
IL
Dommerveileder: Kjell
Alseth
Stjørdals-Blink
Fotball
Kampdelegat: Geir
Tjervåg
Haddal
IL – Fotball
Kampnummer: 99120001204

 

VIKING – MOLDE
Dato: lørdag 4. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Viking
Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Omar
Rafiq
Teisen
IF
Assistentdommer 1: Tom
Harald Grønevik
Gneist,
IL
Assistentdommer 2: Eivin
Hansen
Grorud
IL –
4. dommer: Ola
Kellerhals
Vaulen
IL- fotball
Dommerveileder: Arnor
Dingen
Lyngbø
SK
Kampdelegat: Rolf
Haugen
Faaberg
Fotball
Kampnummer: 99120001205

 

SARPSBORG 08 – STRØMSGODSET
Dato: søndag 5. oktober 2014 kl. 15:30
Sted: Sarpsborg
st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Ola
Hobber Nilsen
Nordstrand
IF
Assistentdommer 1: Kai
Lafjell
Abildsø
IL
Assistentdommer 2: Øystein
Simon Ytterland
Valder
IL – Fotball
4. dommer: Torkjell
Jonsson Trædal
Gjelleråsen
Dommerveileder: Tore
Hollung
Østsiden
IL
Kampdelegat: Svein
Erik Waters
Fredrikstad
FK
Kampnummer: 99120001208

 

BODØ/GLIMT – STABÆK
Dato: søndag 5. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Aspmyra
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tore
Hansen
Feda
IL
Assistentdommer 1: Svein
Inge Wiken
Kolstad
Fotball
Assistentdommer 2: Geir-Oskar
Isaksen
Ramfjord
UIL Fotball
4. dommer: Thomas
Solum Lystad
Kolstad
Fotball
Dommerveileder: Jonny
Ditlefsen
Mo
IL – Fotball Ungdom
Kampdelegat: Arnfinn
Tore Kvaløy
Ranheim
IL
Kampnummer: 99120001202

 

HAUGESUND – SANDNES ULF
Dato: søndag 5. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Haugesund
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Brage
Sandmoen
Kjelsås
IL – Fotball
Assistentdommer 1: Harald
Strand
Midtbygdens
IL – fotball
Assistentdommer 2: Anders
Michael Velo
Furuset
Fotball IF
4. dommer: Ørjan
Vikene
Djerv
1919, SK
Dommerveileder: Tore
Kristian Nybø
Vaulen
IL- fotball
Kampdelegat: Knut
Westly
Haslum
IL
Kampnummer: 99120001203

 

VÅLERENGA – SOGNDAL
Dato: søndag 5. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Ullevaal
Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik
Edvartsen
Hamar
IL
Assistentdommer 1: Magnus
Lundberg
Ringsaker
IF
Assistentdommer 2: Odd
Jarle Larsen
Fløy
– Fotball
4. dommer: Christian
Moen
Løvenstad
Dommerveileder: Sven
Kjelbrott
Haugerud
IF
Kampdelegat: Torstein
Egil Kvam
IL
Jotun
Kampnummer: 99120001207

 

BRANN – START
Dato: søndag 5. oktober 2014 kl. 20:00
Sted: Brann
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein
Oddvar Moen
Haugar,
SK
Assistentdommer 1: Kim
Tomas Haglund
Navestad
IF
Assistentdommer 2: Frank
Andås
Gjøvik-Lyn,
FK
4. dommer: Kai
Erik Steen
Gneist,
IL
Dommerveileder: Terje
Hauge
Olsvik
IL
Kampdelegat: Rolf
Ove Svesengen
HamKam
Fotball
Kampnummer: 99120001201