Dommeroppsett 1. divisjon menn runde 28

 

TROMSDALEN – BRYNE
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 13:00
Sted: TUIL
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Mads
Andreas Ahlsen
Hafslund
IF
Assistentdommer 1: Tom
Kenneth Sandvold
Hauerseter
Assistentdommer 2: Morten
Jensen
Fjellhamar
4. dommer: Anniken
Haugen
Junkeren
IK – Fotball
Dommerveileder: Jørn
Thomas Smedsrud
Drøbak-Frogn
IL
Kampdelegat: Audhild
Skare
Fotlandsvåg
IL
Kampnummer: 99120101218

 

FREDRIKSTAD – BÆRUM
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 15:00
Sted: Fredrikstad
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Kim
Rune Østerlie Borgersen
Austad
Fotballklubb
Assistentdommer 1: Eivin
Hansen
Grorud
IL –
Assistentdommer 2: Erik
Hegstad
Trygg/Lade,
Sportsklubb
4. dommer: Tore
Olsen Hagelund
Ready
Dommerveileder: Johnny
Westby
Berg
IL
Kampdelegat: Tom
Edvardsen
Start,
IK
Kampnummer: 99120101219

 

HØDD – RANHEIM
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 15:00
Sted: Høddvoll
Tilskuere: 0
Dommer: Christian
Moen
Løvenstad
Assistentdommer 1: Frode
Ølmheim
Syril
IL
Assistentdommer 2: Jim
Andre Dyb
Valder
IL – Fotball
4. dommer: Mathias
Smehus Kringstad
Valder
IL – Fotball
Dommerveileder: Kåre
Edmund Erlandsen
Herd,
Spk. – Fotball
Kampdelegat: Njål
Rønning
Valder
IL – Fotball
Kampnummer: 99120101220

 

MJØNDALEN – NEST SOTRA
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Mjøndalen
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Martin
Lundby
Bøverbru
IL
Assistentdommer 1: Øystein
Simon Ytterland
Valder
IL – Fotball
Assistentdommer 2: Christian
Falbach
Gjøvik-Lyn,
FK
4. dommer: Rune
Kjørstad
Skrim,
IL
Dommerveileder: Steinar
Roland
Vardal
IF
Kampdelegat: Arne
Flemmen
Molde
FK
Kampnummer: 99120101223

 

HØNEFOSS – STRØMMEN
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Aka
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Ole
Gya
Helleland
IL
Assistentdommer 1: Lasse
Skogstad Patrikainen
Askøy
FK
Assistentdommer 2: Kenneth
Johansen
Borgar,
IL
4. dommer: Haakon
Magan
Ål
IL
Dommerveileder: Morten
Høgberg
Manglerud
Star Fotball, IL
Kampdelegat: Svein
Erik Waters
Fredrikstad
FK
Kampnummer: 99120101221

 

HAM-KAM – ALTA
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: Briskeby
Tilskuere:
0
Dommer: Kristoffer
Hagenes
Hovding,
TIL
Assistentdommer 1: Helge
Myklebust
Ready
Assistentdommer 2: Ivar
Askeland
Kvernbit,
IL
4. dommer: Kristian
Randen
Hof
IL
Dommerveileder: Svein
Haugom
Vang
FL
Kampdelegat: Sjur
Olav Kortgaard
Mjøndalen
IF
Kampnummer: 99120101217

 

ULL/KISA – KRISTIANSUND
Dato: søndag 19. oktober 2014 kl. 18:00
Sted: UKI
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Nordisk
utveksling
NFF’s
klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer
1: Nordisk
utveksling
NFF’s
klubb for ukjent klubbtilhørighet
Assistentdommer
2: Nordisk
utveksling
NFF’s
klubb for ukjent klubbtilhørighet
4.
dommer: Anders
Overgård Hauglund
Lokomotiv
Oslo
Dommerveileder: Rune
Pedersen
Sprint-Jeløy,
SK
Kampdelegat: Jan
Reinert Barth
Runar,
IL
Fadder: Geir
Åge Masovn Holen
Rælingen
Kampnummer: 99120101222

 

SANDEFJORD – TROMSØ
Dato: mandag 20. oktober 2014 kl. 19:00
Sted: Komplett.no
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Kai
Erik Steen
Gneist,
IL
Assistentdommer 1: Kjetil
Fallstrøm Andersen
Loddefjord
IL
Assistentdommer 2: Morten
Ophuus
Loddefjord
IL
4. dommer: Rune
Nilsen
Nanset
IF
Dommerveileder: Per
Arne Larsgård
Sandefjord
Ballklubb
Kampdelegat: Tone
Åsrud Reime
Mysen
IF
Kampnummer: 99120101224