Dommeroppsett Tippeligaens 2. runde: Svein Oddvar Moen dømmer lokaloppgjøret

 

SARPSBORG 08 – VÅLERENGA
Dato: fredag 10. april 2015 kl. 19:00
Sted: Sarpsborg
st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Tom
Harald Hagen
Grue
IL
Assistentdommer 1: Dag
Roger Nebben
Åsa
IL
Assistentdommer 2: Jan
Erik Engan
Loddefjord
IL
4. dommer: Ola
Hobber Nilsen
Nordstrand
IF
Dommerveileder: Terje
Hauge
Olsvik
IL
Kampdelegat: Kjell
Borgersen
Drafn,
SBK
Kampnummer: 99120001010

 

BODØ/GLIMT – MOLDE
Dato: lørdag 11. april 2015 kl. 15:30
Sted: Aspmyra
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Dag
Vidar Hafsås
Kolstad
Fotball
Assistentdommer 1: Leif
Erik Opland
Byneset
IL
Assistentdommer 2: Svein
Inge Wiken
Kolstad
Fotball
4. dommer: Kim
Rune Østerlie Borgersen
Austad
Fotballklubb
Dommerveileder: Ola
Bjørnsen
Norge
– Fotball
Kampdelegat: Tone
Åsrud Reime
Mysen
IF
Kampnummer: 9912000100

 

STRØMSGODSET – MJØNDALEN
Dato: lørdag 11. april 2015 kl. 18:00
Sted: Marienlyst
gml
Tilskuere: 0
Dommer: Svein
Oddvar Moen
Haugar,
SK
Assistentdommer 1: Kim
Tomas Haglund
Navestad
IF
Assistentdommer 2: Frank
Andås
Gjøvik-Lyn,
FK
4. dommer: Svein-Erik
Edvartsen
Hamar
IL
Dommerveileder: Terje
Hauge
Olsvik
IL
Kampdelegat: Arild
Rudolf Thorp
Stabæk
Fotball
Kampnummer: 99120001012

 

AALESUND – LILLESTRØM
Dato: søndag 12. april 2015 kl. 15:30
Sted: Color
Line Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Espen
Berntsen
Fart,
FL
Assistentdommer 1: Hans
Christian Stormoen
Årstad
IL
Assistentdommer 2: Harald
Strand
Midtbygdens
IL – fotball
4. dommer: Anders
Gjermshus
Hamar
IL
Dommerveileder: Thorbjørn
Aass
Rosenborg
BK
Kampdelegat: Arne
Flemmen
Molde
FK
Kampnummer: 99120001014

 

HAUGESUND – ROSENBORG
Dato: søndag 12. april 2015 kl. 18:00
Sted: Haugesund
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tommy
Skjerven
Kaupanger
IL
Assistentdommer 1: Jon-Michael
Knutsen
Løvenstad
Assistentdommer 2: Chriss
Bjorøy
Bjarg,
IL
4. dommer: Jan
Morten Tennøy
Nore
Neset IL
Dommerveileder: Arnor
Dingen
Lyngbø
SK
Kampdelegat: Ole
Andreas Glette
Vard
Haugesund, SK
Kampnummer: 99120001011

 

VIKING – TROMSØ
Dato: søndag 12. april 2015 kl. 18:00
Sted: Viking
Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Ken
Henry Johnsen
Husøy
& Foynland IF
Assistentdommer 1: Sven
Erik Midthjell
Eid
IL
Assistentdommer 2: Tom
Harald Grønevik
Gneist,
IL
4. dommer: Petter
Kristiansen Toppe
Bergen
Nord, FK
Dommerveileder: Espen
Eriksen
Sande
Sportsklubb
Kampdelegat: Frode
Enge Hovdal
Sola
FK
Kampnummer: 99120001016

 

START – SANDEFJORD
Dato: søndag 12. april 2015 kl. 18:00
Sted: Sparebanken
Sør Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Martin
Lundby
Bøverbru
IL
Assistentdommer 1: Anders
Michael Velo
Furuset
Fotball IF
Assistentdommer 2: Ivar
Michael Jahr
Raufoss
Fotball
4. dommer: Rohit
Saggi
Ski
og ballklubben Skiold –
Fotball
Dommerveileder: Tore
Aaland
Seljord
IL
Kampdelegat: Erik
Lohne Reiersen
Larvik
Turn & IF
Kampnummer: 99120001015

 

ODD – STABÆK
Dato: søndag 12. april 2015 kl. 18:00
Sted: Skagerak
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Trond
Ivar Døvle
Svarstad
IL
Assistentdommer 1: Kim
André Johnsen
Enebakk
Assistentdommer 2: Ole
Johan Løvberg Lillebuen
Andenes
IL
4. dommer: Per
Erik Haugen
Rælingen
Dommerveileder: Håkon
Bondal
Eik
IF Tønsberg
Kampdelegat: Peter
Johan Eilertsen
Skrim,
IL
Kampnummer: 99120001013