Dommeroppsett Tippeligaens 4. runde: Tom Harald Hagen dømmer Viking – Rosenborg

 

START – VÅLERENGA
Dato: fredag 24. april 2015 kl. 19:00
Sted: Sparebanken
Sør Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Dag
Vidar Hafsås
Kolstad
Fotball
Assistentdommer 1: Reidar
M. Gundersen
Frisk-Asker,
IF
Assistentdommer 2: Svein
Inge Wiken
Kolstad
Fotball
4. dommer: Ole
Gya
Helleland
IL
Dommerveileder: Espen
Eriksen
Sande
Sportsklubb
Kampdelegat: Svein
Erik Waters
Fredrikstad
FK
Kampnummer: 99120001030

 

ODD – MJØNDALEN
Dato: lørdag 25. april 2015 kl. 15:30
Sted: Skagerak
Arena
Tilskuere: 0
Dommer: Tore
Hansen
Feda
IL
Assistentdommer 1: Jon-Michael
Knutsen
Løvenstad
Assistentdommer 2: Øystein
Simon Ytterland
Valder
IL – Fotball
4. dommer: Bjørn
Hansen
Kolbotn
IL
Dommerveileder: Håkon
Bondal
Eik
IF Tønsberg
Kampdelegat: Jan
Reinert Barth
Runar,
IL
Kampnummer: 99120001027

 

VIKING – ROSENBORG
Dato: lørdag 25. april 2015 kl. 18:00
Sted: Viking
Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Tom
Harald Hagen
Grue
IL
Assistentdommer 1: Dag
Roger Nebben
Åsa
IL
Assistentdommer 2: Jan
Erik Engan
Loddefjord
IL
4. dommer: Kai
Erik Steen
Gneist,
IL
Dommerveileder: Roy
Helge Olsen
Fløy
– Fotball
Kampdelegat: Tom
Edvardsen
Start,
IK
Kampnummer: 99120001029

 

AALESUND – TROMSØ
Dato: søndag 26. april 2015 kl. 15:30
Sted: Color
Line Stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Martin
Lundby
Bøverbru
IL
Assistentdommer 1: Hans
Christian Stormoen
Årstad
IL
Assistentdommer 2: Anders
Michael Velo
Furuset
Fotball IF
4. dommer: Trygve
Kjensli
Nesodden
IF
Dommerveileder: Jon
Eilif Skjervold
Fet
Kampdelegat: Geir
Tjervåg
Haddal
IL – Fotball
Kampnummer: 99120001032

 

SARPSBORG 08 – BODØ/GLIMT
Dato: søndag 26. april 2015 kl. 18:00
Sted: Sarpsborg
st KG
Tilskuere: 0
Dommer: Anders
Johansen
Brevik
IL
Assistentdommer 1: Ivar
Michael Jahr
Raufoss
Fotball
Assistentdommer 2: Harald
Strand
Midtbygdens
IL – fotball
4. dommer: Anders
Overgård Hauglund
Lokomotiv
Oslo
Dommerveileder: Rune
Pedersen
Sprint-Jeløy,
SK
Kampdelegat: Kristoffer
Helgerud
Lier
IL
Fadder: Hermann
Alexander Kopp
Ready
Kampnummer: 99120001025

 

STRØMSGODSET – SANDEFJORD
Dato: søndag 26. april 2015 kl. 18:00
Sted: Marienlyst
gml
Tilskuere: 0
Dommer: Espen
Berntsen
Fart,
FL
Assistentdommer 1: Geir-Oskar
Isaksen
Ramfjord
UIL Fotball
Assistentdommer 2: Eivin
Hansen
Grorud
IL
4. dommer: Ole-Martin
Loeshagen
Norderhov
UIL
Dommerveileder: Per
Arne Larsgård
Sandefjord
Ballklubb
Kampdelegat: Tone
Åsrud Reime
Mysen
IF
Kampnummer: 99120001031

 

HAUGESUND – MOLDE
Dato: søndag 26. april 2015 kl. 18:00
Sted: Haugesund
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Trond
Ivar Døvle
Svarstad
IL
Assistentdommer 1: Kim
André Johnsen
Enebakk
Assistentdommer 2: Ole
Johan Løvberg Lillebuen
Andenes
IL
4. dommer: Petter
Kristiansen Toppe
Bergen
Nord, FK
Dommerveileder: Tore
Aaland
Seljord
IL
Kampdelegat: Hans
Lokøy
Arna-Bjørnar,
Allianse Idrettslag
Kampnummer: 99120001026

 

LILLESTRØM – STABÆK
Dato: søndag 26. april 2015 kl. 18:00
Sted: Åråsen
stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Svein-Erik
Edvartsen
Hamar
IL
Assistentdommer 1: Magnus
Lundberg
Ringsaker
IF
Assistentdommer 2: Tom
Harald Grønevik
Gneist,
IL
4. dommer: Torkjell
Jonsson Trædal
Gjelleråsen
Dommerveileder: Terje
Hauge
Olsvik
IL
Kampdelegat: Ragnar
Brage Dahl
Kvaløya
Sportsklubb -fotball
Kampnummer: 99120001028