Dommeroppsett OBOS-ligaens runde 28


Jerv – Nest-Sotra
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Levermyr stadion
Dommer: Torkjell Jonsson Trædal, Gjelleråsen
Assistentdommer 1: Rune Kjørstad, Skrim, IL
Assistentdommer 2: Tom Kenneth Sandvold, Hauerseter
4. dommer: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Dommerveileder: Rolf Erik Mauritzson, Lier IL
Kampdelegat: Sjur Olav Kortgaard, Mjøndalen IF


Strømmen – Ranheim TF
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Strømmen stadion kg
Dommer: Espen Eskås, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Morten Jensen, Fjellhamar
Assistentdommer 2: Isaak Bashevkin, Ready
4. dommer: Ali Iqbal Tahir, Holmlia SK
Dommerveileder: Jørn Thomas Smedsrud, Drøbak-Frogn
IL
Kampdelegat: Geir Tjervåg, Haddal IL –
Fotball


Åsane – Kristiansund
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Myrdal gress
Dommer: Omar Rafiq, Teisen IF
Assistentdommer 1: Ivar Askeland, Kvernbit, IL
Assistentdommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram,
IL
4. dommer: Sivert Ø. Amland, Kringlebotn IL
Kampdelegat: Heine Nordahl Wilhelmsen, Luna, FK


Hønefoss BK – Sogndal
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 15:30
Sted: Aka Arena
Dommer: Per Erik Haugen, Rælingen
Assistentdommer 1: Helge Myklebust, Ready
Assistentdommer 2: Ole Johnny Løfald, Tiller IL
4. dommer: Haakon Magan, Ål IL
Dommerveileder: Ole E. Sørdahl, Asker SKK
Kampdelegat: Curt-Arne Lannerstedt, Skrim, IL


Fredrikstad – Hødd
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 18:00
Sted: Fredrikstad stadion
Dommer: Jan Morten Tennøy, Nore Neset IL
Assistentdommer 1: Mads Hagerup-Lyngvær, Nardo FK
Assistentdommer 2: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
4. dommer: Sebastian Mikalsen, Spydeberg IL
Dommerveileder: Johnny Westby, Berg IL
Kampdelegat: Odd Arne Vangen, Sylling IF


Sandnes Ulf – Levanger
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 18:00
Sted: Sandnes stadion
Dommer: Rohit Saggi, Ski og ballklubben Skiold –
Fotball
Assistentdommer 1: Philip Askjer, Eik IF Tønsberg
Assistentdommer 2: Christer Solheim Jørgensen, Bergen Nord,
FK – Fotball
4. dommer: Ivan Djuric, Hana IL
Dommerveileder: Morten Høgberg, Manglerud Star Fotball,
IL
Kampdelegat: Jan Reinert Barth, Runar, IL


Bryne – Follo
Dato: søndag 18. oktober 2015 kl. 18:00
Sted: Bryne stadion
Dommer: Kai Erik Steen, Gneist, IL
Assistentdommer 1: Anders Olav Dale, Nordre Holsnøy IL
Assistentdommer 2: Runar Langseth, Kolstad Fotball
4. dommer: Kim Andersson, Tasta IL
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø, Vaulen IL- fotball
Kampdelegat: Njål Rønning, Valder, IL –
Fotball


Brann – Bærum
Dato: mandag 19. oktober 2015 kl. 19:00
Sted: Brann stadion
Dommer: Ole Gya, Helleland IL
Assistentdommer 1: Atle Larsen, Brodd, Idrettslaget
fotballgr.
Assistentdommer 2: Frode Ølmheim, Syril IL
4. dommer: Andre Knudsen Arnholt, Erdal IL
Kampdelegat: Bernt Karl Ødegård, Giv Akt,
IL