Dommeroppsett runde 7 i Tippeligaen

Lørdag 23. april 2016 kl. 15:30
Strømsgodset TF –
Bodø/Glimt

Sted: Marienlyst gml
Dommer: Svein-Erik Edvartsen, Hamar IL
Assistentdommer 1: Magnus Lundberg, Ringsaker IF
Assistentdommer 2: Jan Erik Engan, Loddefjord IL
4. dommer: Rohit Saggi, Drafn, SBK
Dommerveileder: Rune Pedersen, Sprint-Jeløy, SK
Kampdelegat: Njål Rønning, Valder, IL –
Fotball

 

 

Lørdag 23. april 2016 kl. 18:00
Brann – Sogndal
Sted: Brann stadion
Dommer: Trond Ivar Døvle, Fjellhamar
Assistentdommer 1: Reidar M. Gundersen, Frisk-Asker, IF
Assistentdommer 2: Eivin Hansen, Grorud IL
4. dommer: Kai Erik Steen, Gneist, IL
Dommerveileder: Terje Hauge, Olsvik IL
Kampdelegat: Hallgeir Pedersen, Ålgård FK

 

 

Søndag 24. april 2016 kl. 15:30
Sarpsborg 08 – Molde
Sted: Sarpsborg st KG
Dommer: Ken Henry Johnsen, Husøy & Foynland
IF

Assistentdommer 1: Sven Erik Midthjell, Eid IL
Assistentdommer 2: Tom Harald Grønevik, Gneist, IL
4. dommer: Anders Overgård Hauglund, Lokomotiv Oslo
Dommerveileder: Rune Pedersen, Sprint-Jeløy, SK
Kampdelegat: Terje Næss, Strømsgodset IF

 

 

Søndag 24. april 2016 kl. 18:00
Odd – Lillestrøm
Sted: Skagerak Arena
Dommer: Trygve Kjensli, Nesodden IF
Assistentdommer 1: Ivar Michael Jahr, Raufoss Fotball
Assistentdommer 2: Chriss Bjorøy, Bjarg, IL
4. dommer: Torkjell Jonsson Trædal, Gjelleråsen
IF
Dommerveileder: Per Arne Larsgård, Sandefjord Ballklubb
Kampdelegat: Rune Nordby, Tveita IL

 

 

Rosenborg – Viking
Sted: Lerkendal stadion
Dommer: Ola Hobber Nilsen, Nordstrand IF
Assistentdommer 1: Geir-Oskar Isaksen, Ramfjord UIL Fotball
Assistentdommer 2: Morten Jensen, Fjellhamar
4. dommer: Thomas Solum Lystad, Kolstad Fotball
Dommerveileder: Kjell Alseth, Stjørdals-Blink Fotball
Kampdelegat: Jan Inge Tangen, SK Trygg/Lade

 

Aalesund – Tromsø
Sted: Color Line Stadion
Dommer: Espen Eskås, Bækkelagets
SK

Assistentdommer 1: Kim Andre Johnsen, Enebakk
Assistentdommer 2: Anders Michael Velo, Furuset Fotball IF
4. dommer: Marius Hansen Grøtta, Malmefjorden IL
Dommerveileder: Jon Eilif Skjervold, Fet
Kampdelegat: Arne Flemmen, Molde FK

 

 

Søndag 24. april 2016 kl. 20:00
Vålerenga – Start
Sted: Ullevaal Stadion
Dommer: Svein Oddvar Moen, Haugar, SK
Assistentdommer 1: Kim Tomas Haglund, Navestad IF
Assistentdommer 2: Frank Andås, Gjøvik-Lyn, FK
4. dommer: Martin Lundby, Bøverbru IL
Dommerveileder: Jan Petter Randen, Hof IL
Kampdelegat: Tormod Larsen, Ranheim IL – Fotball Topp

 

 

Mandag 25. april 2016 kl. 19:00
Haugesund – Stabæk
Sted: Haugesund stadion
Dommer: Tommy Skjerven, Kaupanger IL
Assistentdommer 1: Leif Erik Opland, Byneset IL
Assistentdommer 2: Anders Olav Dale, Nordre Holsnøy IL
4. dommer: Kristoffer Hagenes, Hovding, TIL
Kampdelegat: Kjetil Næs, Rosendal TL