Dommeroppsett Eliteserien runde 3

Dag Vidar Hafsås blåser i gang runde 3 med lokaloppgjøret mellom Strømsgodset og Mjøndalen.

I tillegg til runde 3 spilles det også to midtukekamper som er flyttet fra runde 15. Se hele oppsettet her.

Brann – Kristiansund
Brann stadion 10.04.2019 18.30
Dommer: Svein Oddvar Moen (Haugar, SK)
Ass.dommer 1: Kim Tomas Haglund (Navestad IF)
Ass.dommer 2: Magnus Lundberg (Ringsaker IF)
4. dommer: Steinar Hauge (Bjarg, IL)

Molde – Vålerenga
Aker stadion 10.04.2019 18.30
Dommer: Rohit Saggi (Drafn, SBK)
Ass.dommer 1: Morten Jensen (Fjellhamar)
Ass.dommer 2: Kristoffer Gullhav (Imås, IL)
4. dommer: Torgeir Halsen (Vanylven Fotballklubb)

Strømsgodset – Mjøndalen
Marienlyst stadion 12.04.2019 19.00
Dommer: Dag Vidar Hafsås (Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Jim Andre Alnes Dyb (Valder, IL – Fotball)
Ass.dommer 2: Kristoffer Gullhav (Imås, IL)
4. dommer: Rohit Saggi (Drafn, SBK)

Viking – Brann
SR-Bank Arena 13.04.2019 20.00
Dommer: Ola Hobber Nilsen (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Jon-Michael Knutsen (Løvenstad)
Ass.dommer 2: Geir-Oskar Isaksen (Ramfjord Ungdoms- og Idrettslag)
4. dommer: Tore Hansen (Feda IL)

Ranheim TF – Haugesund
EXTRA Arena 14.04.2019 18.00
Dommer: Tommy Skjerven (Kaupanger IL)
Ass.dommer 1: Eivin Christofer Møllerud Hansen (Grorud IL)
Ass.dommer 2: Ole Andreas Skogsrud Haukåsen (Ridabu IL)
4. dommer: Robert Eggen (Trønder-Lyn Idrettslag)

Odd – Kristiansund
Skagerak Arena 14.04.2019 18.00
Dommer: Trygve Kjensli (Nesodden IF)
Ass.dommer 1: Reidar Mørkestøl Gundersen (Frisk Asker, IF)
Ass.dommer 2: Kim André Johnsen (Frogner)
4. dommer: Mohammad Usman Aslam (Lier IL)

Bodø/Glimt – Molde
Aspmyra stadion 14.04.2019 18.00
Dommer: Sigurd Smehus Kringstad (Valder, IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Dag Roger Nebben (Åsa IL)
Ass.dommer 2: Ivar Askeland (Kvernbit, IL)
4. dommer: Martin Berg (Trondheims-Ørn, SK)

Stabæk – Rosenborg
Nadderud stadion 14.04.2019 18.00
Dommer: Trond Ivar Døvle (Fjellhamar)
Ass.dommer 1: Jan Erik Engan (Loddefjord IL)
Ass.dommer 2: Ivar Michael Bergum Jahr (Raufoss Fotball)
4. dommer: Eivind Bodding (Haga)

Sarpsborg 08 – Lillestrøm
Sarpsborg st KG 14.04.2019 18.00
Dommer: Espen Andreas Eskås (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Øystein Simon Ytterland (Valder, IL – Fotball)
Ass.dommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve (IL Fram)
4. dommer: Harald Røvig Sletner (Rustad IL)

Vålerenga – Tromsø
Intility Arena 14.04.2019 20.00
Dommer: Svein Oddvar Moen (Haugar, SK)
Ass.dommer 1: Kim Tomas Haglund (Navestad IF)
Ass.dommer 2: Magnus Lundberg (Ringsaker IF)
4. dommer: Tom Harald Hagen (Brandval IL)